Pet Loo Kullanıcıları Neler Söylüyor

Kullanıcı Yorumları

Mükemmel- 7/6/14
Yazan: Danetta

Pet Loo'da değiştirebileceğim bir şey olsaydı sadece köpeklerim işlerini görürken çim kaymasın diye dört köşesine bir tür sabitleyici eklemeyi düşünürdüm. İki büyük boy Pet Loo sahibiyim ve iki küçük, bir de küçük köpeğim var. Köpeklerimin hepsi eğitimli ve ürünü düzgün kullanıyorlar. Ama iki büyük köpeğimin kullandığı sırada gördüğüm kadarıyla çim bazen yerinden kayıp yere düşebiliyor. Şimdilik büzgülü çöp torbasını üstünden geçirip büzgü iplerini alttan bağlamak ve torbayı delerek çimin kaymasını önlemek gibi bir çözüm buldum.

Bugün bile hâlâ kullanıyorum - 30/6/14
Yazan: Jacki

Ürünü bir yıldan biraz uzun süre önce, köpeğimi edindiğim sırada aldım. Boyunu tam hatırlamıyorum ama muhtemelen en küçüğü olsa gerek. Köpeğim 2 kilogramlık bir minyatür kaniş. Pet Loo'da ihtiyaç gidermeyi öğrenmesi bir ay sürdü. Şahsen Skip To My Loo Tuvalet Eğitim Kokusu'nu aldığıma pişmanım. Hiç işe yaramadı ve şu anda ya diğer ıvır zıvırlarıyla birlikte köpeğimin eşya kutusunda duruyor ya da attım gitti. Eski usul eğitime başvurmanız en iyisi. Pisledikleri zaman bağırmayın, köpeğinizin ismini haykırmayın, hatta hiçbir şey söylemeyin. Köpeğinizi kaldırın ve Pet Loo'nun üstüne bırakın. Bu ürünü çok seviyorum. Kullanımı da çok kolay, temizliği de. Küvete koyup suyu açıyorum ve üstüne biraz da sabun döküyorum. Koku falan kalmıyor. Bu ürünü aldığıma hiç pişman değilim. Harika bir icat ve iyi ki almışım!

Olumlu - 27/6/14
Yazan: Dean

Biraz ihtiyaç giderdikten sonra birkaç adım daha yürüyüp tekrar işe koyulan bir köpeğim olduğu için 2 adet büyük Pet Loo aldım. Ürünleri yan yana yerleştirince gayet güzel bir sonuç elde ettim. Ama köpeğim Pet Loo'ya sıçradığında çim kayıyor. Keşke çimi sabitlemenin veya yapıştırmanın bir yolu olsaydı. Cırt cırtlı sabitleyicileri denedim ama ne yazık ki plastik taban tarafına pek iyi yapışmadı. Bunun dışında muhteşem bir tasarımı var, harika iş görüyor, dairemde hiç zorlanmadan temizliyorum. Terasta duruyorlar ve ikisini de bir yıldır orada tutuyorum. Artık yağmurda yürümek zorunda kalmadığımız için Pet Loo'yu köpeğim de benim kadar çok seviyor. :-) Teşekkürler.

Pet Loo iyi tasarlanmış ve temizliği kolay bir ürün - 27/6/14
Yazan: Glen Villalobos

Pet Loo'yu, yıllarca Pet-A-Potty sistemini kullandıktan sonra aldık. Pet-A-Potty de fena iş görmüyordu. Ama fazlasıyla büyüktü ve temizlemeye çalışırken çok zorluk çıkarıyordu. Üründe kullanılan çim halı ise çok sıkı dokulu ve ağırdı. Üstelik sıvı tahliyesi son derece zayıf olduğu için temizlemesi de acayip zor oluyordu. Ayrıca idrar geniş bir tepside toplanıyordu. Bu tepsiyi taşımak bir yana, dökmeden tutmak bile yetenek istiyordu. Pet Loo'da kullanılan çimin gayet bol gözeneği olduğunu görünce çok sevindim. Üstelik idrarı küçük toplama haznesine yönlendirmek için geliştirilen eğimli tasarım dahice! Pet Loo'daki çim iyi tahliye için biçilmiş kaftan. Ama çok hafif olduğu için köpekler üstüne çıkıp inerken çim halıyı yerinden kaydırabiliyor. Bu yüzden hırdavatçıya gidip birkaç mengene ve küçük metal parçaları aldım ve köşelerden sıkıştırdım. İnanılmaz faydalı oldu. Genel anlamda üründen son derece memnunum ve şiddetle tavsiye ederim.

Muhteşem bir ürün! - 27/6/14
Yazan: Linda Kirk

Pet Loo "yavruluk safhasını" muhteşem bir kolaylıkla atlatmamızı sağlamakla kalmadı, evden uzun süre uzak kaldığımız zamanlarda ve yolculuklarda bize harika bir destek olmaya devam ediyor. Bütün yeni yavru ve yetişkin yavru sahiplerine sonuna kadar tavsiye ederim!

Wee Care ile bile kokuyu önlemek çok zor - 27/6/14
Yazan: Cameron

Köpeğimiz çişini Pet Loo'ya yapmaya çok çabuk alıştı ama kakasını Pet Loo'ya yapmayı hiç sevmiyor ve hâlâ balkonun her yerini kirletiyor. Pet Loo'nun tabanı gayet dayanıklı ve fena temizlenmiyor ama çimi temizlemesi çok zor. Her gün suyla yıkıyoruz ve sık sık Wee Care kullanıyoruz ama Pet Loo yine de kokuyor ve sinek çekiyor.
Bu kokuya rağmen, Pet Loo'yu tavsiye ederim. Tek eksisi maliyeti. Avustralyalıların icadı olmasına rağmen, buradaki maliyeti iki katını geçiyor. (Gönderim ücretiyle birlikte) büyük boy bize neredeyse 400 dolara mal oldu.

- Sandra K.
Ontario, Kanada


Pet Loo'yu 2 ay kadar önce satın aldım ve harika sonuçlar elde ettim. Köpeğimin tamamen alışması yaklaşık 3 hafta sürdü. Önce köpeğimin idrar pedini Pet Loo'nun üzerine koydum ve rahat kullanmaya başladığını fark eder etmez kaldırdım. O gün bugündür hedefi hiç ıskalamadı. Küçük bir dairem olduğu için koku yapacağını düşünmüştüm ama gerçekten bütün kokuyu toplama haznesine hapsediyor. Köpek sahibi olan arkadaşlarıma da anlattım ve hepsi birer tane almayı iple çekiyor. Harika bir yatırımdı!

- Nick W.
New York


Pet Loo'yu az önce sipariş ettim! Birkaç hafta önce bir arkadaşımdan duydum. Aynı zamanda "Belalulu'nun erkek arkadaşı" da olan köpeği Stitch için satın almış. Dediğine göre eskiden köpeği idrar pedlerini kullanmayı reddediyor ve sadece dışarıda çimlerin üstünde ihtiyaç gideriyormuş. Şimdiyse köpeği Pet Loo'ya bayılıyormuş!!! Eğitmesi sadece bir hafta falan sürmüş. Oysa ben Bell'ime idrar pedi eğitimi vermek için bir yıl uğraşmıştım. Şimdi heyecanla Pet Loo'nun yolunu gözlüyorum. :) Arkadaşım temizliğinin ne kadar kolay olduğunu anlatır anlatmaz almaya karar verdim.

- Shelly B.
Freeland, Michigan


İki İtalyan tazım var ve dişi olanına Pet Loo'yu kullanmayı öğretmem 2 haftadan kısa sürdü. Erkek olansa bir hafta fazladan uğraştırdı. Artık ikisi de soğuk, yağmur, çamur ve karda dışarı çıkmıyor. Köpeklerim bizimle birlikte yatıyor ve gece yarısı tuvaletleri geldiğinde yataktan atlayıp Pet Loo'da işlerini görüyor ve sonra doğruca yatağa dönüyorlar. 2 Pet Loo'muz var ve harika iş gördükleri için yaptığım en iyi yatırım bu diyebilirim! Şiddetle tavsiye ediyorum.

- Tery
Chicago, Illinois


Evde olmadığım zamanlarda köpeklerimin tuvaleti gelince çok işe yardımı dokunuyor. Evin içinde minik bir arka bahçesi olması gibi bir şey, çok kullanışlı!