Pet Loo'nun Hikayesi

Arka bahçenizi bir box'a sığdıran Pet Loo, hayvanlarınızın tüm tuvalet sorunları için dahiyane bir çözümdür.

• Sabahın köründeki tuvalet koşuşturmalarınızı unutun
• Yağmurun altındaki tuvalet yürüyüşleriyle vedalaşın
. • Halınızın üstündeki o lekelere elveda

Pet Loo tuvalet sorunlarıyla sizin yerinize ilgilenirken, siz ayaklarınızı uzatıp hayvanınızla sürdüğünüz yaşam tarzınızın keyfini çıkarın.

Bu yeni ve yenilikçi çim tuvalet, evcil dostunuzun atıklarını özel bir alanda muhafaza ederek evden uzak kaldığınız o uzun günlerde içinizin rahat etmesini sağlayacak. İster apartman dairesinde veya müstakil evde oturun, ister köpeğinizi ofise götürün veya sadece tuvalet eğitimi sancılarını geride bırakmak isteyin, Pet Loo evcil dostunuzu ihtiyaçlarını karşılamak için size bağlı kalmaktan kurtaran, son derece hijyenik, güvenilir, basit ve çevre dostu bir çözümdür.

Pet Loo'nun genç, yaşlı tüm hayvanlarda etkili bir idrar tahliye sistemi bulunmaktadır. Kullanımı ve temizlemesi çok kolaydır ve sentetik çimi sayesinde hayvanlarınızla ilgili sorunlarınıza defalarca çözüm olacak uzun ömürlü bir üründür.

Pet Loo hakkınızda sorularınız mı var?

Sık Sorulan Sorular bölümümüze göz atınSık Sorulan Sorular ve zaten verilmiş bir cevabımızın olup olmadığını kontrol edin.

PET LOO SADECE BİR ÜRÜNDEN FAZLASI
PET LOO BİR ÇÖZÜM!

Pet Loo'nun YaratıcısıSimone Skovron - Pet Loo'nun Kurucu Ortağı

Hayvanıyla birlikte apartman dairesinde oturan biri olarak, Pet Loo'nun çözdüğü sorunlarla sürekli karşılaşıyordum. Balkonumun ahşap bir yüzeyi olduğu için her tür kaza ahşabın çürümesine sebep oluyordu. Ama zaten sık çıktığımız tuvalet yürüyüşleri en olmadık zamanlarda gerekli oluyordu.

Dairemden birkaç saat dahi uzak kaldığımda, köpeğimin ulaşabileceği herhangi bir tuvalet imkanının olmaması yüzünden huzursuzluğa kapılıyordum.

Gece yarısı, pazar sabahının körü demeden çıktığımız birkaç yürüyüşün ve halımda oluşan lekelerin ardından, daha iyi bir çözüm olması gerektiğini düşündüm.

Bu sorun için kalıcı, hijyenik bir çözüme ihtiyacım vardı ve aynı dertlerden muzdarip çok fazla insan olduğunu keşfettim. İşte "Pet Loo: Box'daki Arka Bahçe" fikrini böyle buldum!

Kurucular


Simone sosyal hizmet görevlisi ama diğerlerinden bir farkı var!

Mesleği insanlarla çalışmak üzerine kurulu olsa da kendisine asıl güç veren şey, hayvan tutkusu. Simone hayvan varlığının insan hayatındaki önemini ve hayvan sahipliğinin sayısız faydasını daha çok küçük yaşlardan itibaren fark etmiş biri.

Bunun sonucunda, Simone kariyerine yaşadığı şehirdeki bir evcil hayvan mağazasında başlamış ve bu, evcil hayvan sektörüne dair bilgi birikimi edinmesini sağlamış. Daha sonra hayvan sağlığı sektörüne geçen Simone veteriner hemşireliği yapmış. Ardından başladığı sosyal hizmetler eğitiminde aldığı bir görev sonucunda, hayvanlarının bakımında yaşlı hayvan sahiplerine yardımcı olacak gönüllüler toplayıp eğittiği bir programa imza atmış. Bu programdaki amacı yaşlıların terk ettiği hayvan sayısını azaltmak ve hayvan sahipliğinin sağlığa faydalarını tanıtmakmış.

Kurduğu programın sağladığı tatmin, kendini "Hayvan Destekli Terapi" alanında geliştirmek istemesine sebep olmuş. Sosyal hizmetlerdeki kariyeri aracılığıyla Simone yaşlı bakımı alanında faaliyet gösteren büyük bir hastanede çalışmaya başlamış ve bu sayede yaşlılara hayvan desteği alanında ufku daha da genişlemiş.

Simone'un hayvan yoldaşlığının önemine inancı ve hayvan sektöründeki deneyiminin, her çevreden insana hayvan bakımında yardımcı olmayı hedefleyen "Pet Loo"yu geliştirmesinde büyük rol oynadığı ortada.

Simone'u sosyal hizmetlerde çalışmaya teşvik eden de damarlarına işleyen hem insanlara hem de hayvanlara yardımcı olma isteğinden başka bir şey olmasa gerek.Tobi, 2008'de Yılın Avustralyalı 30 Yaş Altı Girişimcisi Ödülü'nün sahibi olmuş.

Dostları ve ailesi onun hırs lanetine, inisiyatif hastalığına, doymak bilmez bir başarı açlığına tutulduğunu söylüyor. Bu kadarla kalsa iyi!

Ama bu onun kabahati değil. Tobi babasının çok başarılı girişimcilik genleri ve konsept yaratma tutkusunu miras alarak dünyaya gelmiş.

Bugün Tobi, dünyanın 84 bölgesine yayılan ve gün geçtikçe büyüyen Evcil Hayvan Ürünleri üreticisi Pup-Pee Solutions'ın CEO'su ve kurucu ortağı.

Özetle, kendisinin de itiraf ettiği gibi, Tobi konseptleri kazandıran yatırımlara dönüştürmekte usta bir iş bitirici.

Yaklaşık 10 yıl boyunca, kariyerini Bireysel ve Ticari ortamlarda Sağlık konusu üzerine ilerletmiş. Ama eşi Simone'un hayvanlara yönelik tutku ve takdiri, Tobi'nin kariyer rotasını değiştirip Pup-Pee Solutions adlı işletmeyi kurmasına sabep olmuş.

Tobi tutkuyu küresel bir marka ve hızla büyüyen bir işletmeye çevirmeyi başarmış ve firmanın dağıtım kanallarını, küresel ölçekte hatırı sayılır bir perakende ağına ulaştırmış.

Tobi Pup-Pee Solutions'u sıfırdan inşa etmiş ve başarısını sadece belli bir fikrin peşinden koşmak olarak tanımlıyor.

Subii ve Coopa KafadarlarSubii ve Coopa, Pet Loo'nun Cocker Spaniel-Poodle kırmaları, yani Spoodle'ları. Melbourne, Avustralya'da doğup büyüyen kafadarlar bütün dünyayı gezdikten sonra bugün şirketin kurucuları Simone ve Tobi ile birlikte Los Angeles'ta yaşıyor.